Електрокамін Dimplex Cassette Engine 600

63000,00
грн.

ХАРАКТЕРИСТИКИ DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

Модель:    Dimplex Engine (56-600 BB)
Потужність обігріву, кВт:    1-2
Потужність імітації полум'я, кВт:    0,2
Живлення, В:    220
Тип каміна:    підлоговий
Розміри (ШхВхГ), мм:    646 x 700 x 255
Матеріал панелі:    метал, пластмас
Колір панелі:    чорний
Функція обігріву:    ТАК
Наявність регульованого термостата:    ТАК
Наявність термостата перегрівання:    ТАК
Регулювання інтенсивності полум'я:    ТАК
Наявність пульта ДК:    ТАК
Ефект полум'я:    Opti-myst
Країна виробник:    Ірландія
Вага, кг:    18
Вага в упаковці, кг:    21,5
Гарантія:    2 роки

ОПИС DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

    Dimplex Engine (56-600 BB) - елегантний електрокамін в стриманому класичному стилі, чорного кольору. Відрізняється він лаконічним дизайном і функціональністю. Він без зусиль впишеться в інтер'єр будь-якого стилю. Оскільки Dimplex Engine 600 є електрокаміном, що вбудовується, Ви можете встановити його в ніші в стіні або спеціальному порталі, виготовленому з ДСП, дерева або каменю, що ще більше підкреслить красу каміна і цілісність Вашого інтер'єру. Engine 600 оснащений технологією Opti-Myst, яка дозволить Вам насолоджуватися неймовірно красивим 3D полум'ям.
     Opti-Myst - спеціальна технологія, запатентована компанією Dimplex. Побудована вона на принципах роботи парогенератора. У панель каміна вбудований спеціальний пластиковий резервуар для води і безшумний ультразвуковий парогенератор. Вода дозовано поступає у випарник і під дією парогенератора перетворюється на пару, яка підсвічує спеціальними лампами, створюючи тим самим ефект вогню і диму. Технологія забезпечує ефект найреалістичнішого на сьогодні полум'я, при цьому обслуговування приладу не складе ніякого клопоту - необхідно тільки своєчасно доливати воду. Саме внаслідок підсвічування випаровуваної пари досягається ефект "живого полум'я", адже пара імітує танцюючі язики полум'я і дим над дровами. Інтенсивність диму регулюється. За відсутності води електрокамін вимикається і подає спеціальний звуковий сигнал.
    Окрім продуманого дизайну, модель Dimplex Engine (56-600 BB) дуже функціональна. Адже завдяки функції обігріву, цей електрокамін незамінний помічник в підтримці комфорту у вашому будинку. Функція обігріву може працювати окремо від функції візуалізації полум'я. Камін може стати відмінним додатковим або основним джерелом обігріву приміщення. Ви зможете насолоджуватися теплом і комфортом в прохолодний або дощовитий день, ба більше, навіть в жару ніщо не перешкодить Вам споглядати дуже реалістичне полум'я каміна, адже функція візуалізації полум'я може працювати окремо від функції обігріву. Цей електрокамін легкий в монтажі та експлуатації. Оскільки легко вбудовується в нішу стіни або портал.
    Електрокамін Dimplex Engine (56-600 BB) надасть вишуканість і затишок будь-якому інтер'єру. І завдяки функції обігріву, яка працює незалежно від ефекту горіння, може стати дуже практичним придбанням і допоможе підтримувати комфорт у Вашому будинку. Камін має регулятор потужності обігріву 1 і 2 кВт, що дозволяє підібрати режим відповідно до кліматичних і погодних умов. Навіть при роботі на обігрів, полум'ям і димом неможливо обпектися.
    Перевагою електрокаміна Engine 600 є і те, що дим не має запаху. А оскільки технологія Opti-Myst побудована на роботі парогенератора, то він в якійсь мірі, виконує функції зволожувача повітря. Для забезпечення безпеки каміна, в ньому вбудований термостат перегріву, який вимикає його у разі перегрівання, несправності або перепаду напруги. Електрокамін укомплектований пультом дистанційного керування, але може управлятися і без нього — з прихованої приладової панелі.

ОСОБЛИВОСТІ DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

  • Ефект «живого» полум'я Opti-Myst
  • Повна пожежобезпека і простота у використанні
  • З функцією обігріву
  • Функція обігріву і функція візуалізації можуть працювати незалежно один від одного
  • Обігрів регульований
  • Приставний, підлоговий або вбудовується
  • Інтенсивність полум'я і диму регулюється
  • Оснащений пультом дистанційного керування
Подберите каминокомплект
Click to order
Total: 
Ваше ФИО
Телефон
Способ оплаты:
Город и отделение Новой Почты
Способ доставки:
Уточнение:
Made on
Tilda