0
 • Наличными при получении
 • Кредитной карто
 • Оплата частями ПриватБанк и monobank

Гарантия от производителя 6 месяцев

Електрокамін Dimplex Cassette Engine 600

71 820 грн
Описание

ХАРАКТЕРИСТИКИ DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

Модель:#nbsp; #nbsp; Dimplex Engine (56-600 BB)
Потужність обігріву, кВт:#nbsp; #nbsp; 1-2
Потужність імітації полум'я, кВт:#nbsp; #nbsp; 0,2
Живлення, В:#nbsp; #nbsp; 220
Тип каміна:#nbsp; #nbsp; підлоговий
Розміри (ШхВхГ), мм:#nbsp; #nbsp; 646 x 700 x 255
Матеріал панелі:#nbsp; #nbsp; метал, пластмас
Колір панелі:#nbsp; #nbsp; чорний
Функція обігріву:#nbsp; #nbsp; ТАК
Наявність регульованого термостата:#nbsp; #nbsp; ТАК
Наявність термостата перегрівання:#nbsp; #nbsp; ТАК
Регулювання інтенсивності полум'я:#nbsp; #nbsp; ТАК
Наявність пульта ДК:#nbsp; #nbsp; ТАК
Ефект полум'я:#nbsp; #nbsp;#nbsp;Opti-myst
Країна виробник:#nbsp; #nbsp; Ірландія
Вага, кг:#nbsp; #nbsp; 18
Вага в упаковці, кг:#nbsp; #nbsp; 21,5
Гарантія:#nbsp; #nbsp; 2 роки
 

ОПИС DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

#nbsp; #nbsp; Dimplex Engine (56-600 BB) - елегантний електрокамін в стриманому класичному стилі, чорного кольору. Відрізняється він лаконічним дизайном і функціональністю. Він без зусиль впишеться в інтер'єр будь-якого стилю. Оскільки Dimplex Engine 600 є електрокаміном, що вбудовується, Ви можете встановити його в ніші в стіні або спеціальному#nbsp;порталі, виготовленому з ДСП, дерева або каменю, що ще більше підкреслить красу каміна і цілісність Вашого інтер'єру. Engine 600 оснащений технологією Opti-Myst, яка дозволить Вам насолоджуватися неймовірно красивим 3D полум'ям.
#nbsp; #nbsp; #nbsp;Opti-Myst#nbsp;- спеціальна технологія, запатентована компанією Dimplex. Побудована вона на принципах роботи парогенератора. У панель каміна вбудований спеціальний пластиковий резервуар для води і безшумний ультразвуковий парогенератор. Вода дозовано поступає у випарник і під дією парогенератора перетворюється на пару, яка підсвічує спеціальними лампами, створюючи тим самим ефект вогню і диму. Технологія забезпечує ефект найреалістичнішого на сьогодні полум'я, при цьому обслуговування приладу не складе ніякого клопоту - необхідно тільки своєчасно доливати воду. Саме внаслідок підсвічування випаровуваної пари досягається ефект "живого полум'я", адже пара імітує танцюючі язики полум'я і дим над дровами. Інтенсивність диму регулюється. За відсутності води електрокамін вимикається і подає спеціальний звуковий сигнал.
#nbsp; #nbsp; Окрім продуманого дизайну, модель Dimplex Engine (56-600 BB) дуже функціональна. Адже завдяки функції обігріву, цей електрокамін незамінний помічник в підтримці комфорту у вашому будинку. Функція обігріву може працювати окремо від функції візуалізації полум'я. Камін може стати відмінним додатковим або основним джерелом обігріву приміщення. Ви зможете насолоджуватися теплом і комфортом в прохолодний або дощовитий день, ба більше, навіть в жару ніщо не перешкодить Вам споглядати дуже реалістичне полум'я каміна, адже функція візуалізації полум'я може працювати окремо від функції обігріву. Цей електрокамін легкий в монтажі та експлуатації. Оскільки легко вбудовується в нішу стіни або#nbsp;портал.
#nbsp; #nbsp; Електрокамін Dimplex Engine (56-600 BB) надасть вишуканість і затишок будь-якому інтер'єру. І завдяки функції обігріву, яка працює незалежно від ефекту горіння, може стати дуже практичним придбанням і допоможе підтримувати комфорт у Вашому будинку. Камін має регулятор потужності обігріву 1 і 2 кВт, що дозволяє підібрати режим відповідно до кліматичних і погодних умов. Навіть при роботі на обігрів, полум'ям і димом неможливо обпектися.
#nbsp; #nbsp; Перевагою електрокаміна Engine 600 є і те, що дим не має запаху. А оскільки технологія Opti-Myst побудована на роботі парогенератора, то він в якійсь мірі, виконує функції зволожувача повітря. Для забезпечення безпеки каміна, в ньому вбудований термостат перегріву, який вимикає його у разі перегрівання, несправності або перепаду напруги. Електрокамін укомплектований пультом дистанційного керування, але може управлятися і без нього — з прихованої приладової панелі.
 

ОСОБЛИВОСТІ DIMPLEX ENGINE (56-600 BB)

 • Ефект «живого» полум'я Opti-Myst
 • Повна пожежобезпека і простота у використанні
 • З функцією обігріву
 • Функція обігріву і функція візуалізації можуть працювати незалежно один від одного
 • Обігрів регульований
 • Приставний, підлоговий або вбудовується
 • Інтенсивність полум'я і диму регулюється
 • Оснащений пультом дистанційного керування
Наверх