TOP-KAMIN від Aristocrat Decor – спеціалізується на розробці, виробництві та продажу декоративних камінів.

Ми зібрали нашу команду 15 років тому. Протягом багатьох років, ми виробляємо та продаємо прикраси для інтер'єрів безлічі будинків та квартир по всій Україні.
На початку 2000-х років у зв'язку з великими темпами зростання будівництва в Україні, на ринку виникла велика потреба не лише в якісному оздобленні будівель, а й у створенні індивідуальних інтер'єрних рішень, які зробили б приміщення неповторним.
Маючи виробничий потенціал і знання для виробництва інтер'єрних елементів декору, наша компанія стала однією з перших, хто відгукнувся на цю тенденцію.

Наші вироби спочатку мали не лише стильний зовнішній вигляд, але й високі показники якості та довговічності у поєднанні з простотою монтажу та невисокою вартістю продукту.
Наш успіх полягає не тільки в якості та довговічності нашої продукції, а й у ексклюзивності наших послуг та індивідуальності підходу до кожного клієнта. Постійно інвестуючи значну частину прибутку в дослідження та розробки, компанія залишається динамічною, висуваючи на ринок інноваційні та високоякісні продукти, які надають перевагу більшості наших клієнтів.

Ознайомитись з асортиментом нашої продукції та продукції наших партнерів Ви можете перейшовши в розділ каталог.
Ми вкладаємо всі наші старання, нашу енергію і нашу творчість у виробництво нашого продукту. Усі члени нашої команди налаштовані на оду філософію: запропонувати високу якість продукції та уважне обслуговування. Ця філософія забезпечує наш успіх і сьогодні.